O nás

Společnost navazuje na činnosti jednatele společnosti Ing. Jaroslava Dvořáka v oblasti stavebnictví a to zejména v projekční činnosti a dozorování staveb. V roce 2009 došlo k úzké spolupráci s firmou PeS Svitavy s.r.o., při které vznikla projekční divize SINC, z níž se následně v roce 2011 vytvořina samostatná společnost Sinc s.r.o..

Společnost Sinc s.r.o. je mladá, dynamicky se rozvíjející firma se zaměřením na projektování staveb v nízkoenergetickém a pasivním standardu. O této skutečnosti svědčí nejen naše členství ve sdružení Centrum pasivního domu (v současné době jako čekatel), ale také evropský certifikát  "Certified Passive House Designer", vydaný Passivhaus Institut Darmstadt, který potvrzuje naše zkušenosti a odborné znalosti s navrhováním pasivních domů.

Kromě navrhování staveb se zabýváme také stavebním (technickým) dozorem. Technický dozor investora vykonáváme na větších akcích společně s koordinátorem BOZP. Sinc s.r.o. disponuje osvědčením o "Ověření odborné způsobilosti k činnostem koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi" vydané Českou společností stavebních koordinátorů, na základě kterého jsme oprávněni vykonávat tuto činnost.

Zeptejte se nás
Položky označené * jsou povinné.
Vaše jméno:
* Váš e-mail:
* Váš dotaz:
Antispamová ochrana